• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دپارتمان نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

اهداف دوره

هدف اصلی تهیه این دوره ها برای نوجوانان توسط آموزشگاه مجازی زبان ایران، بهره منده کردن تمامی نوجوانان این سرزمین از آموزش زبان انگلیسی است. آنان به هر دلیلی مانند نبود آموزشگاه، منابع و امکانات یا نبود اساتید مجرب از این نعمت محروم مانده اند.

اما خوشبختانه با تلاش کارشناسان سایت این دوره به صورت غیر حضوری تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گرفته است و برای استفاده از این دوره ها با داشتن یک دستگاه (رایانه،تبلت یا گوشی) متصل به اینترنت به راحتی در سرتاسر ایران امکان پذیر است.

دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای نوجونان، حاصل سال‌ها تحقیق و تلاش از استادان و کارشناسان آموزشگاه طبق آخرین منابع و متد های روز دنیا تهیه شده اند.

در این دوره‌ها تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (خواندن،نوشتن،شنیداری،گفتاری)  و زیرمهارت‌های (واژگان،گرامر،تلفظ) است.

با توجه به سیاست‌های کلی آموزشگاه مجازی زبان ایران ، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند.

از دیگر ویژگی‌های مهم دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان، آماده‌سازی آنان برای شرکت در آزمون‌های بین المللی مانند KET, PET, FCE, CAE, CPE است. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح مربوطه (طبق چارت آموزشی) خواهند توانست در این آزمون‌ها شرکت کنند.

مناسب برای

حداقل سن استفاده از کلاس‌های آموزشی نوجوانان 12 سال و حداکثر 17 سال است.

کتاب های دوره

منابع آموزشی زبان انگلیسی برای نوجوانان در آموزشگاه زبان ایران ، کتاب‌های Solutions از دانشگاه آکسفورد هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

اساتید دوره

استادانی که در آموزشگاه مجازی زبان ایران مشغول آموزش زبان انگلیسی به نوجونان هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است و دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) هستند.

تعداد نفرات

با توجه به مجازی بدون دوره ها محدودیتی برای تعداد نفرات نمی باشد.

تعداد جلسات

 دوره : … نفر

  • استفاده از اساتید برتر ایران
  • مشاهده دوره ها در هر مکان و هر زمان
  • استفاده از بروز ترین روش های آموزش زبان دنیا
  • صدور گواهی پایان دوره معتبر از طرف آموزشگاه
  • تخفیف ویژه برای زبان آموزان ممتاز برای دوره های بعدی

دوره های موجود

{"title":"\u062f\u0648\u0631\u0647 \u0647\u0627\u06cc \u0645\u0648\u062c\u0648\u062f","show_title":"1","post_type":"course","taxonomy":"","term":"0","post_ids":"9378","course_style":"popular","featured_style":"course7","masonry":"","grid_columns":"clear3 col-md-4","column_width":"268","gutter":"30","grid_number":"4","infinite":"1","pagination":"","grid_excerpt_length":"50","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
هیچ Posts Id ای در Custom Post Type داده شده وجود ندارد. ..more..
در حال بارگذاری..
دوره دیگری وجود ندارد

سوال دیگری دارید؟؟

شماره همراه یا ایمیل خود را وارد کنید 

در اسرع وقت کارشناسان آموزشگاه با شما تماس برقرار می کنند.

ژانویه 28, 2020

تدریس در زبان ایران

اساتید محترم می توانند برای تدریس دوره در آموزشگاه زبان ایران ثبت نام کنند و رزومه خود را ارسال نمایند


فرم تقاضای تدریس

تماس با ما

  • استاد مهدی سعیدی (مدیر سایت)
  • 09032915790
  • 09390862609
طراحی سایت توسط مهدی سعیدی. تمام حقوق محفوظ است.
X